Najpopularniejsi bukmacherzy internetowi w Polsce

Działalność bukmacherów na terenie Polski jest ściśle regulowana przez przepisy prawa. Wraz z wejściem w życie w 2017 r. głośnej nowelizacji stawy hazardowej, legalną działalność w zakresie zakładów wzajemnych prowadzić mogą wyłącznie podmioty posiadające stosowne zezwolenie, wydawane przez Ministra Finansów (wcześniej zezwolenie nie było potrzebne).

Fakt ten spowodował, iż wielu znanych zagranicznych bukmacherów –  jak choćby bet365  – opuściło polski rynek.

Bukmacherzy w Polsce

Obecnie w kraju funkcjonuje 10 podmiotów, mających prawo przyjmowania zakładów w punktach naziemnych. Do największy należą FORTUNA, STS i TOTOLOTEK. Ponadto na rynku działają: forBET, LV BET, SUPERBET, PZBUK, ETOTO, Traf i Milenium.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka na www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę na www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł na www.lvbet.pl

Wszyscy wymienieni bukmacherzy internetowi mogą również prowadzić działalność za pośrednictwem sieci. Lista podmiotów posiadających zezwolenie na przyjmowanie zakładów wzajemnych przez Internet jest dłuższa. Wspomnianą wcześniej dziesiątkę uzupełniają podmioty,  które stosowne zezwolenie otrzymały w ostatnich miesiącach, a są to: Typiko, Ewinner, Cherry Online (PZBUK) oraz BEM Operations Limited (Betclic).

Najbardziej rozpoznawalni i najpopularniejsi

Niewątpliwie najbardziej rozpoznawalni na polskim rynku bukmacherzy to FORTUNA i STS. Firmy te są sponsorami wielu wydarzeń sportowych, wspierają również drużyny z różnych dyscyplin sportowych, docierając do świadomości kibiców w całym kraju.

Kody promocyjne fortuna-zaklad-bez-ryzyka-120-zl

Fortuna.pl jest sponsorem m.in najbardziej medialnego polskiego klub – Legii Warszawa. Z kolei STS.PL wspiera m.in. piłkarską reprezentację Polski, i to, co warto podkreślić. w czasie kiedy kadra – przynajmniej do czasu nieudanych Mistrzostw Świata w Rosji – posiadała w oczach przeciętnego kibica najlepszy od wielu lat wizerunek. Ugruntowaną pozycję posiada Totolotek.

Konkurencja na rynku jednak się zaostrza, o czym świadczy wydanie w 2018 r. siedmiu nowych zezwoleń. Szczególnie ciekawa wydaje się próba zdobycia polskich graczy przez znaną firmę Betclic. Coraz śmielej  radzi sobie LV BET, prowadzący kampanię reklamową m.in. za pośrednictwem czołowego polskiego portalu piłkarskiego weszlo.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Przed firmą jednak ciągle sporo pracy, o czym świadczy chociażby liczba 31 punktów naziemnych na terenie kraju. Dość napisać, że FORTUNA posiada takich punktów 589, STS 430. a TOTOLOTEK 252.

Czwarte miejsce pod względem liczebności lokali stacjonarnych, z liczbą 140 punktów, zajmuje Milenium.

Najwięcej promocji (łącznie 3170 zł), znajdziesz na milenium.pl

Należy pamiętać, że w naszym kraju legalnie możemy grać tylko u bukmacherów wymienionych w niniejszym tekście. Zawieranie zakładów w firmach działających bez stosownego zezwolenia naraża nas na poniesienie poważnych konsekwencji prawnych.

Dlatego wybierając coś z oferty najpopularniejszych bukmacherów warto o tym pamiętać.