STS czy Fortuna – a może Betfan?

Jak wiecie wszelcy nowi legalni bukmacherzy w Kraju (internetowi) pragną was (graczy) czymś zdziwić – nieraz są to promocje bukmacherskie, a od czasu do czasu oferta zakładów, jednakże …
Dziś coraz to ciężej zaznaczyć się na polu legalnie przyjmujących zakłady krajowych bukmacherów. Nowo przygotowane spółki przeganiają się w raz po raz w fajniejszych pomysłach, najczęściej zapominając co jest kwintesencją typowania meczów.

O tym nie zapomniał legalnie działający polski bukmacher BETFAN, który z wyjątkiem wielu fajnych bonusów bukmacherskich, postanowił zaproponować Typerom coś, co trudno odnaleźć u innych bukmacherów – dużą ofertę w zakładce „Rozrywka”.

3000 zł w bonusach! Nowy bukmacher! www.betfan.pl

Pogoda w Betfan

W zakładce „Rozrywka” odszukacie faktycznie wszystko, o co da się się założyć. Ów legalny bukmacher on line „Rozrywkę” podzielił na poszczególne poddziały, gdzie wypatrzymy: „Politykę”, „Pogodę”, „ShowBiznes”, „Ekonomię” plus „Dookoła Sportu”.
W pierwszym z podanych najbardziej zachęcająco jest, w czasie jak zbliżają się wybory. Wtenczas zakłady bukmacherskie w BETFAN na samą jedynie „Politykę” da się zliczać w setkach. Poczynając od tego, który kandydat będzie nr 1 na konkretnej liście, aż po wyniki poprzez udział w dyskusji poszczególnych polityków.

Kody promocyjne betfan-bonus-na-start

Znacznym echem odbił się zakład, którym pochwalił się Radosław Sikorski. Polityk zadecydował zagrać na to, że Marszałek Kuchciński zostanie wyrzucony ze swego stanowiska. Sytuacja wystąpiła w trakcie, gdy głośno było o „aferze samolotowej” Marszałka. Sikorski wytypował w BETFAN za 100 zł i ekspresowo pochwalił się własnym kuponem w social mediach.

Co powinno się jeszcze typować w Betfan?

Przeważnie ludziska gadają, że jak nie ma o czym gadać to mówi się o pogodzie. Natomiast na www.betfan.pl da się osobistą „wiedzę” o pogodzie spieniężyć, gdyż da się się założyć o deszcz, o temperaturę, czy nawet o wiatr! W czasie jak stopień Wisły niebezpiecznie wzrastał, legalny polski bukmacher on line bez ustanku, co chwilę dołączał zakłady wzajemne w internecie na stopień polskiej rzeki w danym mieście. Patrząc na to dojrzewam do morału, że dewiza „zakładamy się o cokolwiek” w Betfan to nie pusty slogan.

3000 zł w bonusach! Nowy bukmacher! www.betfan.pl

Nietypowe zakłady bukmacherskie

Analogicznie intrygujące zakłady wzajemne on-line są w dziale „ShowBiznes”. Nie licząc typowych zakładów na zwycięzców Oscarów tudzież kolejnych prestiżowych nagród, BETFAN.PL proponuje zakłady bukmacherskie on line np. na to „kto zaśpiewa piosenkę w nowym Bondzie”, „kto zostanie Papieżem po Franciszku”, czy też na to „jaka jednostka pierwsza wyprawi człowieka na Marsa”.
Mało tego co tydzień wypatrzymy nadzwyczajne typy (nietypowe zakłady bukmacherskie) na to jaka będzie frekwencja na podanych filmach w kinach.
Gdy bukmacherzy tegoż lokalnego legalnego bukmachera uzyskają wieść o tym, że dowolna gwiazda jest w ciąży, można natychmiastowo zauważyć zakłady na płeć dziecka. Dawniej także ogłaszali na swojej stronce do obstawiania online przewidywania na barwę włosów panny z okładki znanego miesięcznika „Playboy”.

3000 zł w bonusach! Nowy bukmacher! www.betfan.pl

Zakłady u buka nie tylko na sport

„Dokoła sportu” to dział który dowolnego miłośnika sportu niezwykle zaintryguje. W tym miejscu wypatrzymy zakłady na to, kto zostanie nowym managerem klubu „x”, ewentualnie do jakiego klubu pójdzie reprezentant „y” w nowym sezonie. Identycznie rzecz się ma, jeśli chodzi o wolumen bramek.
Najfajniejszym zakładem z dawnych było to „czy ktoś wbiegnie na boisko w toku minionego finału ligi mistrzów UEFA”. Jak wiecie, w tamtym czasie na murawie pojawiła się atrakcyjna modelka z Instragrama i BETFAN wypłacał solidne kwoty swoim Typerom, którzy zaryzykowali no i postawili na to gotówkę.

Potrzebujecie dowiedzieć się wiele więcej o propozycji tegoż wirtualnego polskiego nowego bukmachera? To zapraszamy wejść na www.betfan.pl – tam odnajdziecie wszystko o czym opowiadaliśmy powyżej, a nawet i więcej…

3000 zł w bonusach! Nowy bukmacher! www.betfan.pl