W Milenium SUPEROFERTA – sprawdź promocje na start

Bonusy bukmacherskie Milenium 2019! Bezpłatny zakład po założeniu konta, bonus po rejestracji za depozyt i lubiane mecze ‚Zakłady TURBO’ to bardzo dobra propozycja bukmacherska.
Mnóstwo z owych promocji jest dla dowolnego grającego (nie tylko dla tego jaki świeżo otwarł konto u buka) jaki posiada konto na www.milenium.pl.

BONUS NA START

To wyborna promocja dla nowo rejestrujących się typerów online Milenium. Załóż konto na www.milenium.pl i zyskaj równowartość początkowej wpłaty do 1000 złotych!

Najwięcej promocji (łącznie 3170 zł), znajdziesz na milenium.pl

Jak użyć BONUS NA START?

Załóż internetowe konto gracza oraz zaznacz pole „Chcę pozyskać BONUS NA START”. W okresie 10 dni od weryfikacji rachunku zrób pierwszą wpłatę. Po czym zagraj cztery razy sumkę początkowego depozytu – w ciągu 60 dni.

Do promocji zaliczane są kupony z minimum 3 wydarzeniami (minimalny kurs pojedynczego meczu: 1,20) i minimalnym kursem generalnym 2,00. Dzienny zasięg obrotu kwalifikowanego do obrotu to 10%. Po uskutecznieniu zasad promocji pozyskasz od nas bonus w kwocie Twojej początkowej wpłaty – do 1000 złotych.

BONUS 5-10-15

Obstawiasz zakłady wielokrotne z znaczną liczbą meczów na kuponie? Z BONUSEM 5-10-15 podwyższysz wygraną o dodatkowe 5, 10 czy 15 procent! Rachunek jest banalny: im więcej wydarzeń, tym większy zysk.

5-9 wydarzeń na kuponie – zapłata wyższa o 5%,
10-14 meczów – zapłata wyższa o 10%,
15 i więcej zdarzeń – zapłata wyższa o 15%.

Dla kogo jest przeznaczony BONUS 5-10-15?

Z DODATKU 5-10-15 są w stanie zrobić użytek wszelcy uczestnicy programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium.
Jeżeli grywasz w punkcie na mieście, potrzebujesz zaopatrzyć się kartę członkowską dowolnego koloru. Jeśli posiadasz internetowe konto obstawiającego, do projektu Liga Mistrzów Milenium dołączyłeś mimowiednie w momencie rejestracji.

Kody promocyjne milenium-darmowy-zaklad

HAPPY HOUR na zakłady przed pojedynkiem

Jak podwyższyć kasę na kuponie o 14%? Rób użytek z promocji Happy Hour na zakłady przed pojedynkiem. Inaczej to zakłady u bukmachera bez podatku!

W ciągu godziny promocji zwiększasz nagrodę o 14% – kurs ogólny zakładu pomnażamy przez 1,00, a nie przez rutynowe 0,88.

Jakie są warunki promocji Happy Hour Prematch?
– minimum 3 zdarzenia (dla uczestników Ligi Mistrzów Milenium ze złocistą albo platynową kartą),
– minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z rubinową czy też srebrzystą kartą).
Jak odczytujemy w statucie za zakłady sportowe ustawione na przestrzeni oferty Happy Hour nie są przyznawane punkty premiowe – o tym należy nie zapominać.

DARMOWY ZAKŁAD

Darmowy Zakład Milenium to wyborowa promocja bukmacherska dla nowo rejestrujących się typerów, w której początkowy typ nie jest połączony z żadnym ryzykiem. Jeżeli nie trafisz, zwrócimy Ci jego stawkę – do 10 złotych. Promocja jest przystępna dla każdych nowo rejestrujących się użytkowników programu lojalnościowego Liga Mistrzów.

Najwięcej promocji (łącznie 3170 zł), znajdziesz na milenium.pl

Jak spożytkować DARMOWY ZAKŁAD online?

Rejestrując wirtualne konto typującego na www.milenium.pl, mimowolnie zostajesz członkiem Ligi Mistrzów legalnego bukmachera online Milenium. Żeby zrobić użytek z akcji promocyjnej, zaznacz pole „Potrzebuję otrzymać DARMOWY ZAKŁAD BUKMACHERSKI” w dokumencie przy otwieraniu konta.

Jak sięgnąć po DARMOWY ZAKŁAD w punkcie stacjonarnym?

Wystarczy, że zrobisz zupełną rejestrację nowego konta, po której otrzymasz kartę uczestnika programu Liga Mistrzów Milenium. Ażeby wykorzystać Darmowy Zakład, powiadom pracownika punktu o udziale do tejże promocji.

Czy Gratisowy Zakład to freebet i mogę skorzystać go bez depozytu?

Nie. Żeby zrobić użytek z promocji, powinieneś w pierwszej kolejności spełnić depozyty na własne konto grającego a także postawić pierwszy zakład. Jeśli będzie nie trafiony, otrzymasz zwrot stawki bieżącego zakładu o maksymalnej wartości 10 złotych.
Jeśli początkowy kuponik zawarłeś za sumkę ponad 10 złotych, zwrot także wyniesie 10 złotych.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka na www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę na www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł na www.lvbet.pl

BONUS GRAND

U bukmachera internetowego Milenium ryzyko się opłaca. Obstawiaj nie mniej niż 5 wydarzeń na kuponie z kursem 2,0, a uhonorujemy Twoją odwagę – podwyższymy gotówkę o 20%!

HAPPY HOUR zakłady wzajemne na żywo

Kochasz zakłady wzajemne na żywo plus emocje związane ze obserwowaniem meczów, które właśnie skreśliłeś?
Wykorzystaj po promocję Happy Hour Na żywo i do sportowych emanacji dołącz lepsze nagrody – zwykle w godzinach 0:05 – 8:00 rosną o 14%!

Happy Hour Live tyczy się zakładu wielokrotnego, jaki zawiera:

– zakłady bukmacherskie na żywo,
– minimum 2 zdarzenia,
– minimalny kurs 1 zdarzenia: 1,20,
– blankiet rozpisowy, jeżeli wszystkie kombinacje wykonują warunki promocji.

Dlaczego w toku Happy Hour Na żywo zwyciężasz więcej? Bo w czasie obowiązywania promocji kurs ogólny zakładu pomnażamy przez 1,00, a nie przez zwykłe 0,88.

NA LUZIE I BEZ RYZYKA

Najlepsze zdarzenia w promocji ze zwrotem stawki. Typujesz bez pośpiechu i bezpiecznie bo w przypadku klęski oddamy Ci kasę na dalszą rozgrywkę.

Najwięcej promocji (łącznie 3170 zł), znajdziesz na milenium.pl

BESTSELLER

Nie masz czasu na mozolne analizy oraz kontrolowanie statystyk? Chcesz obstawić kupon, ale nie wiesz, które wytypować spotkania? Bestseller to wypróbowana metoda na zakład wielokrotny, w jakim wyszperasz najpopularniejsze zdarzenia obstawiane przez pozostałych klientów.

Bestseller uaktualniamy przez cały czas – zasadniczo co 20 minut. Monitoruj raz za razem w zakładce zakłady bukmacherskie, które przewidywania królują w Milenium i podążaj śladem najlepszych typerów.

TYPY DNIA

Super spotkania ze znacznie większym kursem, które możesz spiąć z dowolnymi zdarzeniami z typowej propozycji!

SUPEROFERTA

Podnosimy kursy na kilkanaście popularnych wydarzeń każdego dnia!

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka na www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę na www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł na www.lvbet.pl

ŁĄCZENIE TYPÓW

Jesteś sportowym koneserem a także posiadasz ulubioną drużynę, o której wiesz sporo? Do głębi badasz zdarzenia przed ich obstawieniem, a statystyka to Twe drugie imię? Złóż zakład z łączeniem zakładów i obstaw i 5 wydarzeń z tego samego pojedynku na jednym kuponie.

Na czym polega ŁĄCZENIE TYPÓW?
Scalanie typów u bukmachera dopuszcza ulokować na 1 kuponie parę typów z pewnego meczu piłkarskiego. Propozycję na pojedynki w najmocniej lubianych rozgrywkach dzielimy wówczas na parę grup zakładów. Dowolna grupa oznakowana jest innym symbolem, widocznym przy nazwie typu wydarzenia.

ZAKŁADY TURBO

Jeśli typujesz zakłady wielokrotne a także poszukujesz wyższych nagród na najbardziej lubianych wydarzeniach sportowych, włącz zakłady TURBO. Sięgnij po tą promocję i otrzymaj i 30% wyższy kurs aniżeli w zakładzie wielokrotnym wykonanym z jednakowych zdarzeń.

WYGRAJ LIGĘ

Obstawiaj oraz zarabiaj! Do pozyskania nawet do 5% cashbacku za zaryzykowane zakłady! Co 30 dni zapewniamy gotówkę dla najskuteczniej obstawiających mecze on-line!

Najwięcej promocji (łącznie 3170 zł), znajdziesz na milenium.pl